Voskování PVC - Polymerizace

Polymerizace podlahových krytin – novinka v naší nabídce !

Chraňte svou podlahu polymeračními nátěry, které ochrání její původní vzhled a navíc zjednoduší denní údržbu.

Každá podlahová krytina podléhá mechanickému opotřebení, zejména oděrem při chůzi, a obrušování vlivem nečistot.V průběhu času dochází k narušení struktury materiálu podlahoviny a následnému rozšíření mikropórů. V těch se usazuje špína, která se velmi špatně vymývá, podlaha kvůli ní zmatní a mění se také její barevný odstín. Řešením je polymerizace neboli voskování podlah. Díky povrchové úpravě polymerem získá podlaha zpět svůj původní „nový“ vzhled, velmi dobré protiskluzné vlastnosti, a co je hlavní, mnohem lépe se udržuje v čistotě.

Polymerizace neboli voskování či pastování podlah, je proces nanesení polymerové nebo polyuretanové polymerní disperze na voděodolné podlahové krytiny typu linoleum, a dalších podlahovin z PVC. Vznikne tak jednolitá vrstva, která uzavře její povrch a vyplní mikropóry.
Samotnému procesu polymerizace předchází velmi důkladné hloubkové čištění podkladu, následná neutralizace a vyschnutí. Nakonec naneseme polymerovou ochranu – nejprve podkladní a poté ochrannou vrstvu.

Vybrat si můžete ze dvou typů polymeračních nátěrů:

  • lesklý nátěr
  • matný nátěr

Pokud byste rádi využili výhod polymerizace, stačí nás kontaktovat.

Poptávka

Blank Form (#1)
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram