Stěrkování podlah

Stěrkování Podlah

Stěrky slouží k vyrovnání jak starých tak i nových podkladů. Mohou být přímo konečnou nášlapnou vrstvou nebo vhodným podkladem pod plovoucí podlahy, parkety, dlažby, korky i koberce i PVC.

Stěrkování

Dokonale rovný podklad s tolerancí odchylek 1-2 mm je základním předpokladem při pokládce moderních podlahových krytin. Před pokládkou volně položených podlah (plovoucí podlahy, koberce apod.) i lepených podlah (dlažby, korky, vinyly, marmolea aj.) se dnes zpravidla aplikují samonivelační stěrky. Rychle a jednoduše se jimi dá dosáhnout potřebné rovinnosti podkladní vrstvy.  

Vrstva samonivelační stěrky by měla zakrýt všechny nerovnosti a vytvořit souvislou a hladkou plochu pro pokládku vybrané podlahoviny. Stěrkové směsi lze využít například i pro úpravu či vyrovnání dlážděných podlah, které se chystáte překrýt novou povrchovou vrstvou. Samonivelačních stěrek je velká škála – opět doporučujeme před aplikací odbornou konzultaci.

Poptávka

Blank Form (#1)
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram