Renovace parket a dřevěných podlah

U spousty zákazníků doma objevíme staré parkety, či prkennou podlahu, přikryté linem nebo kobercem. Věřte, že i velmi zašlé parkety mohou znovu vypadat jako nové, a splňovat všechny požadavky na moderní, přírodní a dobře udržovatelnou podlahu.
+420 774 353 104info@vbpodlahy.cz

Renovace podlah:

Platí to dokonce i pro podlahy staré 100 a více let. Cena renovace je ve srovnání s cenou pořízení nové dřevěné podlahy velmi nízká. Renovaci lze přitom opakovat i vícenásobně. Při každém renovování přicházíme broušením pouze o vrstvu v tloušťce cca 1 mm. Množství odstraněného materiálu závisí na stupni poškození podlahy. Někdy stačí odstranit pouze starý nevzhledný lak, jindy je nutno odstranit i několik mm.

Renovovat či ne? Základem rozhodnutí je odborné posouzení podlahy. Vždy záleží na stupni poškození povrchu dřevěné podlahy, velikosti spár mezi jednotlivými parketami, zda se podlaha hýbe nebo vrže. Svoji roli hraje i citový vztah majitele podlahy, neboť staré podlahy mají nezaměnitelný vzhled. Rádi Vám pomůžeme s rozhodnutím, zda se do renovace pustit. Můžeme vám z vlastní zkušenosti říci, že

Nabízíme také renovace tělocvičen, tanečních sálů, veřejných a školních prostor. Tyto podlahy se posuzují a hodnotí individuálně. V případě zájmu nás kontaktujte, rádi Vám zdarma vypracujeme cenovou nabídku.

Vojtěch Boháč

IČO: 72180722

Jižní 2602/62, PSČ 37010

České Budějovice

 

Kontakt

+420 774 353 104

info@vbpodlahy.cz

Poptávka

5 + 9 =